Nowy SPECJALNA OFERTA Zobacz większe

SPECJALNA OFERTA

Zamówienie powyżej 100 zł

Nowy produkt

100 Przedmioty

0,00 zł

Więcej informacji

Zamówienie powyżej 100 zł z rabatem 20 % .

Promocja obejmuje wszystkie tytuły książkowe i numery dwumiesięcznika ARCANA.

Promocja nie obejmuje prenumeraty dwumiesięcznika ARCANA w 2023 roku .

Prosimy o kontakt : piotr@arcana.pl , lub 12 422 84 48

Po złożeniu zamówienia na powyższy mail otrzymacie Państwo ostateczną kwotę do zapłaty uwzględniającą  rabat i dane do przelewu .

Koszty wysyłki 11,00 zł

O Wydawnictwie

ARCANA sp. z o.o. powstała w 1994 roku w Krakowie. Zajmuje się działalnością wydawniczą, jest również wydawcą dwumiesięcznika ARCANA. Celem było ponowne stworzenie solidnej podstawy dla tradycyjnych religijnych i politycznych wartości we współczesnej kulturze, jak również odbudowa intelektualnych podwalin polskiego konserwatyzmu. Przez 27 lat swej obecności Wydawnictwo ARCANA zdołało osiągnąć wyróżniającą pozycję w polskim krajobrazie kulturalnym. Od 1995 roku ukazuje się dwumiesięcznik "ARCANA", a recenzje dotyczące pisma pojawiają się regularnie w najbardziej wpływowych polskich środkach przekazu. Wśród autorów są nie tylko najlepsi polscy intelektualiści konserwatywni, ale także wybitni zagraniczni pisarze i myśliciele.

Życzę Wam radości z owoców pracy podejmowanej w walce o Polskę "wierną swej religii i polityczno-kulturowej tradycji". Idźcie tą drogą śmiało...

Jan Paweł II
List do redakcji "Arcanów"
30 VII 1997